Навігація
Наша гордість

📚 Складно собі уявити сучасне життя без досягнень науки. Адже лише завдяки науці людство досягло прогресу розвитку пройшло шлях від перших спроб вивчення світу до космічних польотів та нанотехнологій. 🖋Щоб оцінити заслуги науки перед суспільством, у третю суботу травня в Україні відзначається професійне свято працівників науки.📆 На відзначення Дня науки та з метою підтримки розвитку талановитої учнівської молоді кафедра національної економіки та публічного управління ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» у співпраці з ГО «Молоді Агенти Змін» за сприяння ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» стали фундаторами ІІІ Всеукраїнського учнівського конкурсу наукових есе «ПУБЛІЧНЕ УПРАВЛІННЯ В ІСТОРІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВИ».

🗒Мета конкурсу – розвиток учнівської молоді шляхом здійснення творчого наукового пошуку в царині вирішення проблем розбудови української держави. 📋Конкурс передбачає підготовку учнями закладів освіти України наукового есе за однією з проблем державного управління та становлення громадянського суспільства в історії України на прикладі конкретних історичних подій та фактів. 📖 Серед кількох десятків робіт на конкурс було подано есе «Шляхи розвитку національної ідентичності», автором якого є учень 39 групи Піщанобрідського професійного аграрного ліцею Владислав Довгань. 📑Наукове керівництво під час роботи над есе здійснював викладач історії закладу Сергєєв В.Ю. 🗃Згідно з рішенням журі есе В.Довганя здобуло 60 залікових балів з подальшим врученням електронного сертифікату. В свою чергу, внесок В.Ю. Сергєєва у було відзначено подякою ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана». 🏆Вітаємо наших переможців!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Корисні посилання
Міністерство освіти україни молоді та спорту nmk_pto oda dd_osvitu2 der_adm  Національна дитяча гаряча лінія  Національна гаряча лінія Державна служба якості освіти України