Навігація
Наша гордість
” Батл поетів”

📚Напередодні Всесвітнього дня поезії, у Центральноукраїнському державному будинку художньої та технічної творчості зібрались найкращі молоді поети Кіровоградщини. 🖥Зустріч відбулась онлайн у застосунку Zoom. ⏭Головною метою конкурсу є підтримка талановитих учнів та студентів, сприяння їх самореалізації та стимулювання подальшої творчої діяльності, формування високої індивідуальної етичної культури, національних традицій, духовного збагачення особистості, популяризація змістовного культурного дозвілля та обміну досвідом серед творчої молоді. Конкурс відбувся за підтримки департаменту освіти і науки, управління молоді та спорту Кіровоградської обласної державної адміністрації. 🧏‍♀️👨‍🏫До конкурсу приєдналась учнівська та студентська молодь з освітніх закладів Бобринецького, Добровеличківського, Новоукраїнського, Олександрійського, Олександрівського, Новгородківського, Благовіщенського районів та м.Кропивницького. ♻️Конкурс проводився на засадах добровільності, відкритості, прозорості та гласності. Усі етапи “Батлу поетів” відбувались онлайн і до рішення компетентного журі приєдувались голоси самих учасників.

✒Учасником від нашого ліцею став Довгань Владислав, голова Ради учнівського самоврядування ППАЛ, який презентував свої вірші “Тепло любові” та “Життя”. Хоча Владислав не став переможцем, але його позитивна поезія закарбувалася глибоко у серцях поціновувачів лірики. Тож, бажаємо тобі, Владиславе, подальних здобутків, натхнення, позитивних вражень!!!

Я зігрію сніг, 
Що пада ніжно, на її уста. 
Для неї зірку, що упала, я спіймаю, 
І тихо ніжно прошепчу, що я її кохаю... 
Як хочеш подарую світ тобі, 
А хочеш - пісню,
 Що я склав вночі, 
Тихенько проспіваю? 
Я обійму її…
 І навіть уві сні 
Я думаю про те
 Як сильно й безтурботно я її кохаю!!! 
            Владислав Довгань 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Корисні посилання
Міністерство освіти україни молоді та спорту nmk_pto oda dd_osvitu2 der_adm Національна дитяча гаряча лінія Національна гаряча лінія Державна служба якості освіти України