Навігація
Наша гордість

1️⃣3️⃣ травня 2️⃣0️⃣2️⃣2️⃣ року з нагоди відзначення Дня Європи в Україні Центральноукраїнським будинком художньої та технічної творчості спільно з Громадською організацією “Молодіжний центр Кіровоградської області” та підтримки Представництва Євросоюзу в Україні, проведено ЄвроАсамблею. 🤗У рамках заходу, членами гуртка “Лідер” “Піщанобрідський проофесійний аграрний ліцей” Кіровоградської обласної ради, на чолі з керівником гуртка Ольгою Павленко, виготовлено відеоматеріал для конкурсу відеороликів на тему: “Європейські цінності мого життя”.

👉 Крім цього, учениця 1️⃣0️⃣1️⃣ групи Олена Невзорова взяла участь в панельній онлайн- дискусії: “Україна – європейська країна”. 🙋🙋‍♀️💁‍♂️ Учасниками обговорено та розкрито значення європейських цінностей: як вони впливають на життя конкретної особистості. ☺Усі учасники задаволені в приянні такого масштабного та відповідального заходу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Корисні посилання
Міністерство освіти україни молоді та спорту nmk_pto oda dd_osvitu2 der_adm  Національна дитяча гаряча лінія  Національна гаряча лінія Державна служба якості освіти України