Навігація
Наша гордість

Бути професійним перукарем – це престижно і модно! Перукар – це справжній творець. Сучасний перукар – це професіонал, який володіє необхідними навичками виконання різними видами перукарських робіт на високому рівні. Перукарі потрібні скрізь – в місті і на селі. Тому для тих, хто вибирає цю професію, завжди знайдеться можливість отримання роботи.
11 березня 2021 року на базі ДЗП(ПТ)О «Кропивницький професійний ліцей сфери послуг і торгівлі» відбувся обласний етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед здобувачів професійної (професійно-технічної) освіти з професії «Перукар (перукар-модельєр)», де участь взяли учениці нашого закладу Дрокіна Олександра та Артемян Анаіт .

 Програма конкурсу передбачає: виконання завдань теоретичного та практичного турів. Практичний тур передбачав виконання сучасної зачіски на основі стилю «Ретро» 60 років. Із завданнями наші конкурсантки справилися. Звичайно були недоліки , над якими потрібно ще попрацювати, щоб стати гарним фахівцем, але бути учасником такого рівня – це вже велика перемога. Тож вітаємо Олександру та Анаіт з першими сходинками у велике мистецтво перукарської справи.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Корисні посилання
Міністерство освіти україни молоді та спорту nmk_pto oda dd_osvitu2 der_adm  Національна дитяча гаряча лінія  Національна гаряча лінія Державна служба якості освіти України