Навігація
Наша гордість

🇺🇦На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 14.07.2021 року №1010-р «Про затвердження плану заходів, пов’язаних з 80-ми роковинами трагедії Бабиного Яру», в Піщанобрідському професійному аграрному ліцеї проведені просвітницькі заходи з метою поширення серед здобувачів освіти знань про трагічні події Голокосту в Україні та Європі. ‌Відповіді на питання про витоки геноцидів часів Другої світової війни й української історії ХХ століття, про вплив трагедії Голокосту на сучасний світ шукали ліцеїсти– учасники заходу, який провела викладач історії Ляшенко С.В. « БАБИН ЯР – ПАМ’ЯТЬ СЕРЦЯ ».

💙💛Урок пам’яті був покликаний сприяти формуванню стійкого негативного ставлення громадян до фактів дискримінації, зневаги до людської гідності та зазіхань на право на життя, а також розкрити сутність трагедії Голокосту в Україні та висвітлити тему розстрілів у Бабиному Яру, розвивати навички критичного мислення через аналіз джерел та розширити сучасне сприйняття процесу вивчення історії.

👉Усі матеріали підготовлені з урахуванням віку та емоційної зрілості ліцеїстів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Корисні посилання
Міністерство освіти україни молоді та спорту nmk_pto oda dd_osvitu2 der_adm  Національна дитяча гаряча лінія  Національна гаряча лінія Державна служба якості освіти України