Навігація
Наша гордість

🤔Як організувати доставку товару найкоротшим шляхом або виготовити певну річ, витративши на це найменшу кількість матеріалу? ❗Питання про знаходження оптимального розв’язання цікавило людей завжди. ✅У нашому житті дуже часто трапляються ситуації, коли потрібно вирішити деяке питання у найкоротший термін або з найменшими витратами, кажуть, знайти оптимальне розв’язання. На ці та інші запитання учні 7️⃣1️⃣ групи знайшли відповідь на сьогоднішньому уроці алгебри та початків аналізу на тему: «Найбільше та найменше значення функції на проміжку», який провела викладач Кащеєва Н.В. на платформі Google Meet.

🙋🙋‍♀️Здобувачі освіти мали можливість закріпити вміння застосовувати похідну для дослідження функції на монотонність та екстремуми.✍ Відпрацювали алгоритм застосування похідної для пошуку найбільшого та найменшого значення функції. Наприкінці уроку закріпили свої вміння виконуючи інтерактивні вправи на LearningApps.org та Learning.ua.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Корисні посилання
Міністерство освіти україни молоді та спорту nmk_pto oda dd_osvitu2 der_adm  Національна дитяча гаряча лінія  Національна гаряча лінія Державна служба якості освіти України