Навігація
Наша гордість

👉Багато хто чув про такий неприємний стан як професійне вигорання. Це дискомфортний емоційний стан, який заважає виконанню звичайних робочих обов’язків. Звична професійна діяльність стає нестерпно важкою для людини, людина стає нервовою і непродуктивною. Природно в результаті страждає і робота, і колектив, і сама людина. 👥При цьому часто професійне вигорання зачіпає відразу весь колектив або групу співробітників, пов’язаних одними завданнями. І це не випадково, оскільки багато в чому на емоційну атмосферу всередині колективу впливають процеси всієї організації, і в тому числі дії керівництва. Компанія і колектив працюють як єдиний організм, тому всі взаємно впливають один на одного. Якщо один з учасників «дає збій», це відразу відображається на роботі всієї команди. Саме тому професійне вигорання невигідно ні керівництву, ні самим співробітникам.

І чим раніше його виявити й усунути, тим краще для всіх. З метою профілактики емоційного вигорання 0️⃣6️⃣січня 2️⃣0️⃣2️⃣2️⃣ року психологом Шуміловою І. І. проведено тренінг для педколективу ліцею. ✅В процесі тренінгу обговорили ознаки вигорання та створили «емоційний банк», як джерело ресурсу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Корисні посилання
Міністерство освіти україни молоді та спорту nmk_pto oda dd_osvitu2 der_adm  Національна дитяча гаряча лінія  Національна гаряча лінія Державна служба якості освіти України