Навігація
Наша гордість

Толерантність – основа сучасного світу!16 листопада 2020 року весь світ відзначає Міжнародний день толерантності, що був затверджений Генеральною Асамблеєю ООН ” Декларацією принципів толерантності”. Сьогодні, як ніколи, важливо формувати свободу та власну гідність, вчитись повазі та взаєморозумінню, формувати толерантність у собі, у суспільстві і у громаді! Центральноукраїнський державний будинок художньої та технічної творчості спільно з ГО “Молодіжний центр Кіровоградської області”, за підтримки управління молоді та спорту та управління освіти і науки Кіровоградської ОДА організували фінал обласного конкурсу творчих робіт учнівської та студентської молоді до Міжнародного дня толерантності, що відбувся онлайн.

Молодь Кіровоградщини у своїх творчих доробках показали власне бачення толерантності, висловила свою думку про такі серйозні речі, як соціальна рівність, демократичні цінності. Професійно-технічне училище №32 м. Бобринець вибороли перемогу аж у трьох номінаціях: “Постер для соціальних мереж” – Міжкультурний діалог в основі миру”,”Електронна листівка ” – “Простір толерантності” та “Соціальний ролик” – “Толерантність як основа сучасного світу”. П Висловлюємо велику подяку усім учасникам конкурсу! Приємно, що наша талановита молодь так “по-дорослому” дивиться на світ та має бажання його змінювати на краще!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Корисні посилання
Міністерство освіти україни молоді та спорту nmk_pto oda dd_osvitu2 der_adm  Національна дитяча гаряча лінія  Національна гаряча лінія Державна служба якості освіти України