Навігація
Наша гордість

✅Відповідно до листа директора департаменту Кіровоградської обласної держадміністрації від 18.11.2021 № №5-13/3038/0.35 “Про проведення Тижня професійної освіти» 2️⃣2️⃣ листопада 2️⃣0️⃣2️⃣1️⃣ року в Піщанобрідському професійному аграрному ліцеї було проведено Ток-шоу на тему «Аграрний ліцей – старт до професійного зростання».📚📇 Захід підготувала та провела Циганенко Валентина Олександрівна, майстер виробничого навчання групи №39 за професією «Офісний службовець (бухгалтерія); Адміністратор». 📍Кажуть, що у кожної людини є свій «зоряний час», той самий чудовий момент у житті, коли доля говорить: «Даю тобі шанс. Доведи на що ти здатний». Ми думаємо, що такий «зоряний час» для ліцеїстів вже настав. 🧑‍💻👩‍💻Під час проведення заходу здобувачі освіти мали можливість дізнатись про історію даної професії та поетапний її розвиток, ознайомились із функціональними обов’язками бухгалтера-адміністратора.

У ході заходу використовувалась мультимедійна презентація з тестами та кросвордом, ребуси, розглядали виробничі ситуації та знаходили шляхи їх вирішення, наводилось чимало різноманітних прикладів із життя. Учні брали активну участь у грі «Корабель бажань» та Kahoot, обговоренні питань, що стосуються обраної професії.

🙃🙂Навчання у ліцеї – це не тільки здобуття робітничої професії, а й можливість розвивати здібності і таланти. Саме талановиті і здібні здобувачі освіти вчаться нашої професії.

🖊Метою даного заходу було узагальнення та систематизація знань учнів про професію, ознайомлення з кваліфікаційними вимогами до професії «Офісний службовець (бухгалтерія); Адміністратор», розвиток цілеспрямованості, працелюбності, наполегливості, виховання цілісного ставлення до праці, інтересу до обраної професії.

Піщанобрідський професійний аграрний ліцей став для учнів стартовим майданчиком у професійному та духовному зростанні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Корисні посилання
Міністерство освіти україни молоді та спорту nmk_pto oda dd_osvitu2 der_adm  Національна дитяча гаряча лінія  Національна гаряча лінія Державна служба якості освіти України