Навігація
Наша гордість

🗨Відповідно до спільного наказу Управління ДСНС України в Кіровоградській області та департаменту освіти і науки Кіровоградської обласної державної адміністрації від 23.06.2020 р. № 91/294- ОД “Про проведення Тижнів знань безпеки життєдіяльності у навчальних закладах області у 2020\2021 навчальному році”, з метою пропаганди правил безпечної поведінки та попередження дитячого травматизму з 2️⃣6️⃣ по 3️⃣0️⃣ квітня розпочався тиждень знань з безпеки життєдіяльності “Безпека людини в небезпечних ситуаціях”.

🧭Щоб зберегти своє життя і життя своїх близьких, ми маємо дотримуватись чітких правил. 2️⃣6️⃣ квітня 2️⃣0️⃣2️⃣1️⃣ року класним керівником Манукян О. О. проведено виховну годину на тему: ” Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання “.☢ Під час бесіди учні поглибили свої знання щодо індивідуального захисту та мали змогу закріпити навички.

😷 Закріпили вміння користуватись протигазом. 👥В ході заходу здобувачі освіти обговорили можливі надзвичайні ситуації та способи їх подолання.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Корисні посилання
Міністерство освіти україни молоді та спорту nmk_pto oda dd_osvitu2 der_adm  Національна дитяча гаряча лінія  Національна гаряча лінія Державна служба якості освіти України