Навігація
Наша гордість

З 15.04.2019  по 19.04.2019 року в ліцеї проходив Тиждень знань безпеки життєдіяльності  «Зробимо життя безпечним!». У рамках тижня учні ліцею підготували цікаві презентаційні матеріали  про небезпеки сучасного життя людини, також переглянули навчальні фільми з питань цивільного захисту та безпеки життєдіяльності.   На допомогу класним керівникам у бібліотеці організовано тематичну виставку матеріалів щодо цивільного захисту. Класними керівниками протягом тижня були проведені різноманітні заходи: класні години, бесіди, квести, лекції,тренінги, вікторини тощо.

Згідно рішення комісії кращі розробки заходів були у класного керівника   Бондаренко Алли Іванівни. Вона провела такі заходи:15.04.2019   виховна година на тему: «Гідрологічні надзвичайні ситуації. Пожежі».16.04.2019 інтелектуальне шоу « Хто зверху?»17.04.2019 р лекторій з елементами бесіди « Пожежі на виробництвах та в побуті ”18.04.2019 усний журнал  “ Учням про цивільний захист України ”19.04.2019 бесіда БЖД “ Надання невідкладної допомоги ”. Завданням цього тижня було поглибити поінформованість та знання учнів  життєво необхідними питаннями, вміннями і розумінням важливості збереження власного життя і здоров’я, виховання здорового покоління зі сформованою культурою безпечної поведінки, з засвоєним алгоритмом дій в умовах конкретної надзвичайної ситуації.  У ході проведення Тижня з безпеки життєдіяльності всі заплановані заходи виконано.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Корисні посилання
Міністерство освіти україни молоді та спорту nmk_pto oda dd_osvitu2 der_adm  Національна дитяча гаряча лінія  Національна гаряча лінія