Навігація
Наша гордість

3️⃣1️⃣травня 2️⃣0️⃣2️⃣1️⃣року було базі Центральноукраїнського державного будинку художньої та технічної творчості відбулося засідання науково-методичного семінару, відповідно до плану постійно діючого науково-методичного семінару «Розвиток професійної компетентності працівників закладів професійної (професійно-технічної) та фахової предвищої, позашкільної освіти», де були підбиті підсумки освітньої діяльності Центральноукраїнського державного будинку художньої та технічної творчості, учнів та студентів, методичної та науково- методичної роботи педагогів.


Арутюнян Олена Сергіївна, директорка Центральноукраїнського державного будинку художньої та технічної творчості, розповіла про рейтинг, конкурси, свята, тренінги які організовувало ЦД БХТТ, висвітлила здобутки закладів професійної (професійно-технічної) та фахової предвищої освіти за 2020/2021 навчальний рік.
Перше місце у рейтингу здобув Кропивницький професійний ліцей сфери послуг та торгівлі, друге місце професійно-технічне училище №32 м. Бобринець,🥉 третє місце Піщанобрідський професійний аграрний ліцей!!!
🎉🎊Тож, вітаємо наших педагогів, керівників гуртків, здобувачів освіти, зокрема лідерів учнівського самоврядування,бажаємо натхення, процвітання та гарного настрою на щодень. 👥Кожен з нас є частинкою великої команди, яка працює на високий результат.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Корисні посилання
Міністерство освіти україни молоді та спорту nmk_pto oda dd_osvitu2 der_adm  Національна дитяча гаряча лінія  Національна гаряча лінія Державна служба якості освіти України