Навігація
Наша гордість

30 грудня 2020 року в Піщанобрідському професійному аграрному ліцеї відбулося підсумкове засідання методичної комісії суспільно-гуманітарного циклу. Метою засідання було підвести підсумки І семестру 2020-2021 навчального року в цікавій формі.Мотивувати викладачів до плідної та творчої співпраці допомогли паперові ялинкові прикраси, на яких колеги із задоволенням написали приємні побажання до новорічних свят.

Наступним етапом роботи стало використання QR-кодів, які викладачі відскановували та відповідали на запитання.Потім голова МК Світлана Осипенко розповіла про створення веб-квестів на платформі GoogleSites, а також ознайомила всіх присутніх із сервісами, на яких можна створювати завдання для веб-квестів.На завершення учасники засідання пройшли веб-квест на тему ”Методичні знахідки”. Даний квест містив 4 станції, які було відвідано та виконано на них різноманітні завдання, вікторини, ребуси, ігри. Як результат, зі слів видатного педагога Сухомлинського В.О. складено ключову фразу. Всі були налаштовані позитивно та завдання виконували активно.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Корисні посилання
Міністерство освіти україни молоді та спорту nmk_pto oda dd_osvitu2 der_adm  Національна дитяча гаряча лінія  Національна гаряча лінія Державна служба якості освіти України