Навігація
Наша гордість

👮‍♀️Поліцейські Добровеличківського відділу поліції проводять систематичну роботу, спрямовану на пропагування здорового способу життя, протидії булінгу, попередження кримінальних правопурушень серед здобувачів освіти. ‼️Супровідною для таких заходів є превентивна робота з молоддю. Так, сьогодні, 1️⃣5️⃣ вересня, інспектори ювенальної превенції Гавлюк Маргарита Олександрівна та Гненна Аліна Олександрівна відвідали Піщанобрідський професійний аграрний ліцей. ✅Актуальною стала лекція з елементами бесіди на тему відповідальності за кримінальні та адміністративні правопорушення, ведення здорового способу🤸‍♂️🤸‍♀️ життя та розв’язання конфліктів мирним шляхом.

🎓Провели профорієнтаційну роботу зі здобувачами освіти випускних груп: розповіли про переваги роботи в поліції. 🔷️Поліцейські нагадали здобувачам освіти про шкідливість вживання як тютюнових виробів, так і алкогольних напоїв, а також розповіли про передбачену за такі порушення адміністративну відповідальність. 🟢Профілактичні заходи такого плану є необхідними.

Також треба наголосити на тому, що всі заходи поліцейських є максимально результативними у сукупності з виховною роботою батьків та педагогів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Корисні посилання
Міністерство освіти україни молоді та спорту nmk_pto oda dd_osvitu2 der_adm  Національна дитяча гаряча лінія  Національна гаряча лінія Державна служба якості освіти України