Навігація
Наша гордість

🖋Педагогічні читання – одна з продуктивних форм методичної роботи з підвищення професійної компетентності педагогів, що дозволяє вивчити та перейняти перспективний педагогічний досвід, обговорити актуальні проблеми освітньої практики, визначити шляхи їх вирішення. 📒Щороку в нашому навчальному закладі проходять педагогічні читання, на яких обговорюються актуальні проблеми освітнього процесу. ‼️Так, 1️⃣1️⃣ січня 2️⃣0️⃣2️⃣2️⃣ року в ліцеї проходили педагогічні читання, метою яких було: ✅удосконалення професійної компетентності педагогічних працівників; ✅оновлення інформаційного та методичного забезпечення освітнього процесу; ✅впровадження нових технологій, форм та методів професійної підготовки здобувачів освіти; ✅підвищення мотивації педагогічної діяльності викладачів і майстрів виробничого навчання; ✅обмін педагогічним досвідом з колегами.

🔶️ До уваги педагогів були запропоновані наступні доповіді: 👉”Інноваційний розвиток освіти в умовах трансформаційних змін українського суспільства”(Доповідач:Ковальчук Ю.В); 👉”Педагогічні інновації як засіб реалізації цілей професійної освіти”(Доповідач: Фіть Ж.Л.) 👉”Сучасні підходи до формування професійних компетентностей фахівців галузі”(Доповідач: Синецький С.В.) 👉”Активізація взаємодії учасників освітнього процесу шляхом впровадження активних форм роботи”(Доповідачі:Кащеєва Н.В.,Соловей Г.М.) 👉”Дистанційне навчання в закладі професійної освіти. Інновації,які задають нові стандарти.(Доповідачі:Осипенко С.В.,Манукян О.О.) 👉”Прогресивні технології як інструмент удосконалення освітнього процесу”(Доповідачі:Чудієвич М.М.,Павленко О.Р.) 👉”Інформаційне освітнє середовище”(Доповідач:Шепелюк О.В.) На завершення, психолог ліцею провела бесіду на тему: “Покоління Z”. (Діти, народжені на початку “нульових”). Огворили з присутніми дієві інструменти як знайти взаєморозуміння з підлітком покоління Z. 🔷️Цьогорічні педагогічні читання пройшли на високому методичному рівні, викликали інтерес та зацікавленость в процесі обговорення між викладачами та майстрами в/н, так як питання були досить актуальними. ✏Педагоги ділилися досвідом роботи із запропонованих тем, використовуючи мультимедійні засоби, а всі присутні обмінювалися думками, щодо значення і користі проведених заходів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Корисні посилання
Міністерство освіти україни молоді та спорту nmk_pto oda dd_osvitu2 der_adm  Національна дитяча гаряча лінія  Національна гаряча лінія Державна служба якості освіти України