Навігація
Наша гордість

0️⃣9️⃣червня 2️⃣0️⃣2️⃣2️⃣року викладачем Синецьким С.В. проведено онлайн – урок з предмета “Технології” у групі №100. 📌 Для організації уроку були використані месенджер Viber та Meet для онлайн – зустрічі. Під час проведення заняття були розглянуті та опрацьовані відповідні теми: “Робота в програмному середовищі Sketch Up”, створення банку ідей “Клумба”; “Проєктування клумби засобами SketchUp”. 💻У процесі уроку розглянули завдання розміщені в Класрумі, необхідний мімнімум теоретичних знань, які треба засвоїти та практичних навичок, які потрібно здобути.

👉Опрацювали презентації з вивчених тем, параграфи підручника “Технології”, додаткові матеріали та використання SketchUp для 3D моделювання ландшафтного дизайну, зокрема клумб. 🖥Опрацювали послідовність та способи створення портфоліо для проєктів.✅ На завершення обговорили домашнє завдання, уточнили незрозумілі питання та підготовку до виконання проєктів. 🤓😉Здобувачі освіти активно попрацювали на уроках.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Корисні посилання
Міністерство освіти україни молоді та спорту nmk_pto oda dd_osvitu2 der_adm  Національна дитяча гаряча лінія  Національна гаряча лінія Державна служба якості освіти України