Навігація
Наша гордість

Для мене, бібліотека – це, перш за все, спокійне місце, де можна попрацювати,це місце, де можна знайти будь-яку відповідь. Це шанс випадково натрапити на книгу, яка переверне мої уявлення про себе, про людей, про життя. Це безліч світів, які чекають, коли я почну ними мандрувати. Це центр культурного життя спільноти та інтелектуальних дискусій. Зацікавити аудиторію бібліотеки можна новими молодіжними формами роботи, одна з них – бібліоквест.Саме цьому питанню був присвячений семінар бібліотечних працівників, проведений 25 листопада 2020 року.

Семінар організований Навчально-методичним кабінетом професійно-технічної освіти у Кіровоградській області та проведений на платформі GoogleMeet. Питання заходу були розкриті на основі досвіду роботи Піщанобрідського професійного аграрного ліцею – заступника директора з виховної роботи Ясінської О. В. та бібліотекаря Осипенко С. В. У ході роботи була розглянута технологія створення веб-квестів на платформі GoogleSites. Оформлення завдань відбувалось із застосуванням платформи LearningApps.org., яка дає величезний вибір форм і способів створення завдань та дозволяє включати автоматичне посилання на проходження наступного етапу. Окрім того, бібліотечні працівники взяли участь у бібліоквесті «У пошуках ключів літератури». Таким чином, учасники не лише опрацювали тематику заходу, а й удосконалили знання щодо використання сервісів дистанційного навчання.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Корисні посилання
Міністерство освіти україни молоді та спорту nmk_pto oda dd_osvitu2 der_adm  Національна дитяча гаряча лінія  Національна гаряча лінія Державна служба якості освіти України