Навігація
Наша гордість

З 29 вересня у Кропивницькому проходить Міжнародна агропромислова виставка ”АгроЕкспо”. В рамках виставки відбувся освітній ярмарок. Себе презентували більше 30 закладів вищої освіти з різних міст України та заклади професійно(професійно-технічної) освіти області. Піщанобрідський професійний аграрний ліцей також взяв участь у цій ярмарці, де познайомив відвідувачів з робітничими професіями, за якими ведеться підготовка саме в ліцеї. Працівники ліцею разом з учнями традиційно підготовили борошняні експонати храмів, млина разом з садибою бджоляра, ріг достатку, короваї, смаколики з емблемою виставки та міні десерти.

В яскраво оздобленому павільйоні були відведені куточки для кожної професії: фото галерею з професій «Слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування», «Тракторист-машиніст сг виробництва» та «Електрозварник ручного зварювання».

З професій «Перукар (перукар-модельєр) ; Манікюрник» створено куточок з прикладом зачіски та зразками малюнків манікюру. Учні професії «Адміністратор» підготували професійний календар та роздаткову листівку-візитівку. Були розроблені буклети до кожної професії. Гуртківцями була представлена фото зона, де відвідувачі ярмарки мали можливість сфотографуватися на згадку.За участь в освітянському ярмарку Піщанобрідському професійному аграрному ліцеї була винесена подяка від голови ради асоціації Украгромаш Павла Штутмана.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Корисні посилання
Міністерство освіти україни молоді та спорту nmk_pto oda dd_osvitu2 der_adm  Національна дитяча гаряча лінія  Національна гаряча лінія Державна служба якості освіти України