Навігація
Наша гордість

Постійна революція в індустрії краси іще раз доводить, що професія перукаря не втрачає своєї актуальності. Вівторок 18.05.2021 року в рамках тижня перукарського мистецтва проходив майстер-клас, який проводила разом зі своїми вихованцями майстер виробничого навчання Фіть Жанна Леонідівна «Стрижка «Канадка». На перший погляд нічого нового, але …Стрижка дозволяє експериментувати з будь-якими варіантами – від суворого іміджу до хаотичності і сміливих ідей.

Ефектно і стильно буде виглядати зачесаний чубчик на бік або назад. Головне – не перестаратися і не зализати його, або навпаки, не зробити занадто пишним. Класичну укладку можна зробити за допомогою фену, при цьому не забувайте використовувати гель для стабілізації. Хвилясте волосся буде виглядати недбало і стильно, головне – зафіксувати його невеликою кількістю лаку для волосся. Коротку стрижку можна залишити без укладання, лише зачесати волосся на бік.Канадка вже довгий час не покидає тренди, набуває нових модифікацій.

Запорука успіху Канадки, як і будь-якої іншої стрижки, – чисте охайне волосся. В ролі майстра-перукаря спробувала себе учениця першого курсу Даценко Оксана.Сучасний перукар–модельєр є дизайнером образу людини. Роботу перукаря–модельєра можна порівняти з роботою скульптора, що створює художній образ, тому що він за допомогою різних методів обробки волосся створює витвір мистецтва, який змушує людей відчувати себе особливими, впевненими і успішними. Фахівець з перукарського мистецтва та декоративної косметики нового покоління має володіти високою ерудицією, професійною етикою, сучасною манерою поведінки і спілкування.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Корисні посилання
Міністерство освіти україни молоді та спорту nmk_pto oda dd_osvitu2 der_adm  Національна дитяча гаряча лінія  Національна гаряча лінія Державна служба якості освіти України