Навігація
Наша гордість

    Кожному від народження надається найцінніший дар – життя. І найдорожче, що є в житті – здоров’я. Але, як це не дивно, люди інколи  легковажно ставляться до власного   здоров’я.

 Здоров’я підростаючого покоління є головною проблемою сучасного і майбутнього будь-якої країни. Хлопці та дівчата є найдорожчим репродуктивним, інтелектуальним, економічним, соціальним і культурним резервом держави. З цього контингенту поповнюються трудові ресурси, комплектуються збройні сили країни.

   У  рамках Тижня сприяння здорового способу життя та безпеки життєдіяльності   «Здоровˊя – дорожче за золото!» сьогодні  відбувся  круглий стіл «Твоє здоровˊя – твоє благополуччя!»

     Розпочинаючи  засідання  круглого столу,  організатори заходу, соціальний педагог Гілєва І.О. та психолог Шумілова І.І. повідомили, що проблема збереження та розвитку здоров’я в останнє десятиліття набула статусу пріоритетного напряму. Здорову  атмосферу нації формують: високий рівень духовної культури, міцні родинні традиції, здорова екологічно – чиста національна їжа, національні традиції, висока побутова культура народу, передача всіх національних надбань з покоління в покоління.

      Разом з учнями вдалось визначити, що найшвидшим і найефективнішим засобом підвищення показників здоров’я є рухова активність, раціональне харчування та психологічний комфорт. У відповідності з цим здоровий спосіб життя багато в чому залежить від ціннісних орієнтації учня, світогляду, соціального і морального досвіду.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Корисні посилання
Міністерство освіти україни молоді та спорту nmk_pto oda dd_osvitu2 der_adm  Національна дитяча гаряча лінія  Національна гаряча лінія Державна служба якості освіти України