Навігація
Наша гордість

25 лютого 2021 року в Музеї мистецтв у м. Кропивницькому гостинно відкрив двері для проведення фіналу обласного конкурсу “Кращий керівник гуртка – 2021”. Цей конкурс відбувається вдруге за ініціативи Центральноукраїнського державного будинку художньої та технічної творчості.Кваліфіковані експерти-члени журі визначили переможців у конкурсі “Кращий керівник гуртка 2021” серед професіоналів закладів професійної (професійно-технічної) та фахової передвищої освіти Кіровоградщини. Нагороди знайшли своїх довгоочікуваних власників і відправилися у різні куточки нашої Кіровоградської області!

Вітаємо керівника хореографічного гуртка”Модерн”Гілєву Інну Олександрівну та керівника гуртка декоративно – ужиткового мистецтва “Ікебана”Лелікову Людмилу Дмитрівну з перемогою!!!!Сьогодні наші педагоги стали кращими керівниками гуртка 2021 року на обласному конкурсі”Кращий керівник гуртка” серед керівників гуртків закладів професійної( професійно- технічної) та фахової передвищої освіти в своїх номінаціях.Людмила Дмитрівна отримала нагороду “Кращий керівник гуртка 2021 декоративно- ужиткової майстерності”. Інна Олександрівна отримала нагороду “Кращий керівник гуртка 2021 художно- естетичного напряму”.Прийміть найщиріші вітання від усього педагогічного колективу! Бажаємо вам та вашим вихованцям творчої наснаги, витримки, інтузіазму, сили та здоров’я для втілення усіх задумів та планів! Дякуємо усім небайдужим за інтернет – голосування та підтримку наших керівників гуртків!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Корисні посилання
Міністерство освіти україни молоді та спорту nmk_pto oda dd_osvitu2 der_adm  Національна дитяча гаряча лінія  Національна гаряча лінія Державна служба якості освіти України