Навігація
Наша гордість

Якість зварювальних робіт і зварних з’єднань сильно впливає на міцність конструкцій або герметичність резервуарів. Невідповідність зварних швів заданими характеристиками приводить до руйнувань конструкцій з катастрофічними наслідками, то ж відноситься і до систем, що працюють з судинами і трубопроводами під тиском. Тому після зварювальних робіт в обов’язковому порядку готовий виріб піддають випробуванням і контролю на предмет виявлення дефектів в зварних з’єднаннях. 09 травня 2022 року був проведений урок теоретичного навчання з предмету «Спецтехнології» серед здобувачів освіти групи №51 професії «Електрозварник ручного зварювання» викладачем Гілєвим Р.Ю. Урок проводився дистанційно на платформі ZOOM за темою «Контроль якості зварних з’єднань зовнішнім оглядом. Гідравлічні випробування».

Розглядалися питання візуального контролю, який допомагає виявити, поряд із зовнішніми, частина внутрішніх вад. Так, змінні за габаритами валики швів і нерівномірні складки говорять про непровар, що виникають через часті обриви електричної дуги. При гідравлічному способі контролю якості зварювання перевіряється ємність заповнюється водою або маслом.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Корисні посилання
Міністерство освіти україни молоді та спорту nmk_pto oda dd_osvitu2 der_adm  Національна дитяча гаряча лінія  Національна гаряча лінія Державна служба якості освіти України