Навігація
Наша гордість

В процесі експлуатації машини спрацьовуються, виходять з ладу деталі та механізми. Тому, у рамках проведення тижня з професії «Тракторист машиніст с/г виробництва та устаткування. Слюсар з ремонту с/г машин та устаткування» 27 лютого 2020 року майстром в/н Нікуліним Віктором Миколайовичем, проведено  майстер-клас  «Комплектування кривошипно-шатунного механізму». Участь брали учні 29 та 19 групи. В ході майстер-класу учням стало зрозуміло, що потрібно використовувати математичні розрахунки, добре знати фізичні процеси, які впливають на роботу КШМ, дотримуватись порядку виконання робіт та знати будову механізмів.

Учні, за допомогою викладача,  добирали комплекти гільз, проводили зважування деталей, поршневих кілець та замірювали зазори. Захід був цікавий і  пізнавальний, а учні могли застосувати  теоретичні знання  на практиці.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Корисні посилання
Міністерство освіти україни молоді та спорту nmk_pto oda dd_osvitu2 der_adm  Національна дитяча гаряча лінія  Національна гаряча лінія Державна служба якості освіти України