Навігація
Наша гордість

1️⃣9️⃣ березня викладачем фізики Соловей Г.М. в групі # 10 проведений комбінований урок з фізики на тему: «Рівновага тіла та її види. Умова рівноваги тіла, що має вісь обертання. Момент сили». 📝Урок розпочався з повторення попереднього 📚матеріалу. Учні із задоволенням виконували інтерактивні📳 вправи на мультимедійній дошці. Це вправа learningapps «Потоне чи ні» з теми закон Архімеда, а також грали в гру learningapps на тему: «Виштовхувальна сила. Закон Архімеда».⏬Вивчення нового матеріалу розпочалось з методу мозковий штурм, де викладачем було підібрано ряд запитань щодо рівноваги тіл. 🧲⚖ У презентації до уроку було поетапно та наглядно висвітлено прості механізми, їх призначення та взаємозв’язок з вивченою темою.

✏Галина Михайлівна пояснила такі фізичні поняття як: статика, стан рівновага тіл, умови рівноваги тіл,види рівноваги тіл, важіль, плече сили, момент сили та ряд інших правил та формул для формулювання уявлень та знань та вмінь з вказаної теми. 👍На етапі закріплення біля дошки декілька учнів самостійно розв’язували задачі на застосування умови важеля та умови стійкої рівноваги під дією сили тяжіння. В цілому урок проведений цікаво, змістовно та продуктивно.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Корисні посилання
Міністерство освіти україни молоді та спорту nmk_pto oda dd_osvitu2 der_adm  Національна дитяча гаряча лінія  Національна гаряча лінія Державна служба якості освіти України