Навігація
Наша гордість

👉Для сприяння успішної адаптації підлітків у період вікової кризи практичний психолог ліцею  Шумілова І.І. та соціальний педагог Гілєва І.О.провели заняття з елементами тренінгу на тему «СТОП БУЛІНГ!».
💬Учасники заняття, учні І- их курсів, ознайомилися з поняттям «булінг», його видами та проявами, розвивали навички толерантної поведінки та спілкування, шукали шляхи виходу зі складної ситуації, переглянули психологічні відеоролики на тему: «Як протистояти булінгу», «Як не стати жертвою насильства», виконали практичні завдання у групах, мали можливість «приміряти» соціальні ролі учасників булінгу на власному прикладі, намагалися зрозуміти, що спонукає «кривдника» – діяти, «спостерігачів» – не втручатися, а «жертву» – мовчати.  


  ☝️Наслідки булінгу можуть бути різноманітні, але в наших силах його зупинити і не лишатися осторонь, адже слід пам’ятати, що сьогодні ти – спостерігач, а завтра – жертва.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Корисні посилання
Міністерство освіти україни молоді та спорту nmk_pto oda dd_osvitu2 der_adm  Національна дитяча гаряча лінія  Національна гаряча лінія Державна служба якості освіти України