Навігація
Наша гордість

11.01.2020 відбулось засідання методичної комісії з професій: тракторист-машиніст, слюсар та електрозварник ручного зварювання. Ігрові форми для вивчення термінології з профілюючих предметів стало основним питанням засідання.

Голова методичної комісії Шепелюк О.В.запропонувала присутнім зіграти в гру, а потім обговорити свої враження. Гра «Дуплекс» авторська робота О.В.Шепелюк. Представляє собою картки, що мають по 8 різних зображень і тільки одне з них  дублюється на іншій картці. Зображення для карток підібране з урахуванням професії, призначена для гри в групах трактористів та слюсарів, тому тут представлені трактори різних марок, сільськогосподарські машини та їх складові частини, деякі слюсарні інструменти. Правила прості та зрозумілі. Учасник порівнює свою картку з загальною, знаходить однакове зображення та називає його. Перемагає той, в кого швидша реакція, пам’ять, просторове мислення та є більш уважним та зосередженим.

Присутні розділились на 2 команди по 3 чоловіка, де визначили найкращого гравця в кожній з команд.

Відбулась фінальна гра між двома переможцями. Визначення абсолютного переможця серед членів МК, ним став Рудий В.О.

Шепелюк О.В. розповіла присутнім про етапи створення гри, чому було обрано ті чи інші зображення, форму карток, які програми  використовувались,  якими способами скористалась для розміщення зображень на картках, скільки часу пройшло від задуму до виконання, як використати подібну гру в освітньому процесі. Відповіла на поставлені питання.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Корисні посилання
Міністерство освіти україни молоді та спорту nmk_pto oda dd_osvitu2 der_adm  Національна дитяча гаряча лінія  Національна гаряча лінія Державна служба якості освіти України