Навігація
Наша гордість

Сьогодні надзвичайно радісний день для нашої ліцейної сім’ї!Вітаємо нашого директора – Ліщенюк Тетяну Леонтіївну з нагородами: Грамотою за вагомий внесок у розбудову незалежної України та “Орденом пошани”. Стаття про здобутки Тетяни Леонтіївни увійшли до книги “Твої імена, Україно!”Мабуть, саме доля подарувала «Піщанобрідському професійному аграрному ліцею» Кіровоградської обласної ради таку талановиту, енергійну та працелюбну директорку – Тетяну Леонтіївну Ліщенюк. Справжній професіонал своєї справи, великий патріот рідного навчального закладу, бджілка-трудівниця.Тетяна Леонтіївна активно вболіває як за навчальний процес у ліцеї, так і за подальше майбутнє його випускників. Антон Семенович Макаренко стверджував: «Вихователь має поводитися так, щоб кожен його рух виховував. Він завжди має знати, чого він хоче саме зараз і чого не хоче. Якщо вихователь не знає цього, то кого ж він зможе виховати?». Саме за таким принципом і працює Тетяна Леонтіївна. Можливо, й тому у 2006 році пані Ліщенюк була удостоєна саме «знаком Антона Макаренка» – великого педагога свого часу. Її розпорядження звучать м’яким, приємним голосом, а зауваження – вимогливо та доречно. Кожен свій крок керівник обов’язково обговорює із колективом, дослухається до думок педагогів та побажань учнів. Є чітка стратегія розвитку вихованців ліцею, яка ефективно працює уже не один рік.

Приємно, що кожен педагог відчуває, що може прийти за порадою до своєї директорки, яка уважно вислухає, підтримає та розрадить.У 2009 році Тетяна Леонтіївна отримала орден княгині Ольги ІІІ ступеня. І це не випадково! Між цими двома прекрасними жінками є чимало спільного – цілеспрямованість, беззаперечний авторитет лідера та величезна віра у те, що вони роблять.

Це надихає й інших викладачів працювати так само завзято, самовіддано та чесно, спонукає шукати шляхи самовдосконалення та розвитку. У такій атмосфері важко залишатися на сталому рівні, адже все навколо ніби підштовхує до подальшої особистісної та викладацької еволюції.Тільки людина із великим серцем та надзвичайно доброю душею може вести за собою уже не одне покоління випускників. Навчати та виховувати дітей завжди було справою складною, та з кожним роком це стає ще складнішим. Але не для дружньої родини ППАЛ!

Адже мудрість, терпіння та виваженість директорки «Піщанобродського професійного аграрного ліцею» Кіровоградської обласної ради допоможе і педагогам, і учням стати кращими. І, у свою чергу, люди отримають талановитих кухарів, шикарних майстрів перукарської справи, вправних слюсарів, справжніх хліборобів та просто людей, закоханих у свою справу. Знайти себе – отже, виконати своє призначення на цій Землі. На наше щастя, Тетяна Леонтіївна його уже знайшла і подарувала учням та педагогічному колективові своє велике серце! Тому і колектив нашого ліцею нагороджений Грамотою за вагомий внесок у розбудову незалежної України. Вітаємо Вас , Тетяно Леонтіївно, та бажаємо нових звершень!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Корисні посилання
Міністерство освіти україни молоді та спорту nmk_pto oda dd_osvitu2 der_adm  Національна дитяча гаряча лінія  Національна гаряча лінія Державна служба якості освіти України