Навігація
Наша гордість

‼️За даними МОН, елементи статевого виховання в загальній середній освіті внесені до змісту обов’язкових навчальних предметів, тому сьогодні 3️⃣0️⃣ вересня психологічною службою ліцею : соціальним педагогом Гілєвою Інною Олександрівною та психологом Шуміловою Інною Іванівною проведено відеотаймінг на тему: “Я – моє здоров’я – моє життя” та “Захисти себе від BІЛ\СНIДу”. ⚠️Девіз заходу :”Дорослішай на здоров’я” Мова йшла про розвиток підлітків, ознаки, терміни та темпи статевого дозрівання, причин та наслідків ранніх статевих стосунків, підліткової вагітності, а також говорили про захворювання, що передаються статевим шляхом.

Розглядали теми родинних цінностей та готовності до сімейного життя. 🟣Дійшли висновку: підлітки мають знати причини порушення процесів запліднення у людини, сучасні можливості репродуктивної медицини. 🟢Також у них має формуватися відповідальне ставлення до планування сім’ї.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Корисні посилання
Міністерство освіти україни молоді та спорту nmk_pto oda dd_osvitu2 der_adm  Національна дитяча гаряча лінія  Національна гаряча лінія Державна служба якості освіти України