Навігація
Наша гордість

Професія “кондитер” – складна і потребує не лише естетичного смаку та художніх здібностей від робітника, але багатьох знань та вмінь. Від покоління до покоління передавали люди досвід приготування їжі. Ще в давній Греції був культ Акслепія, міфічного лікаря-цілителя, що мав ім’я Єскулап. Його дочка Гігея вважалась покровителькою науки та здоров’я, а вірною помічницею їх була кухарка Куліна.

Вона стала покровителькою кухарської справи. Від цього імені походить і назва професії – кулінар, кондитер. 23 лютого 2021 року, в рамках тижня професій «Кухар», «Кондитер», пройшла виховна година «Моя професія – кухар; кондитер», яку провела викладач спецдисциплін Доброва Оксана Миколаївна з учнями 79,78,77 груп. В програмі виховної години використовувались історичні відомості про появу таких професій як «Кухар» та «Кондитер», їх розвиток до теперішніх днів.

Про професію «Кухар» складалося багато притч, писалося віршів та од , які присвячувались стравам ; тому учням надалася можливість прочитати «Оду кухарю», порозгадувати загадки, ребуси, поскладати пазли , на яких були написані цитати відомих письменників про важливість кухарської професії .

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Корисні посилання
Міністерство освіти україни молоді та спорту nmk_pto oda dd_osvitu2 der_adm  Національна дитяча гаряча лінія  Національна гаряча лінія Державна служба якості освіти України