Навігація
Наша гордість

Найкраще засвоюють учні теоретичний матеріал на практиці. Виробниче навчання завжди проходить в робочій обстановці. Так, 21 грудня 2020 року, учні груп №39 та 38 за професією «Офісний службовець (бухгалтерія); Адміністратор» під керівництвом майстрів виробничого навчання Циганенко В.О. та Городецької Г.А. провели спільне засідання комісії по нарахування коштів з тимчасової непрацездатності.
Майстри в/н поставили за мету сформувати в учнів практичні навички з відображення операцій по обліку розрахунків по нарахуванню лікарняних.


Навчити здійснювати розрахунки по листах тимчасової непрацездатності, вміти робити розрахунки заробітної плати та здійснювати записи в облікових регістрах, відображати операції в кореспонденції рахунків. Основним є поєднання отриманих теоретичних знань та застосування їх на практиці.
Учні навчилися працювати самостійно над вирішенням виробничих питань. За допомогою презентації та показу виробничих прийомів майстрів учні засвоїли даний матеріал.

      

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Корисні посилання
Міністерство освіти україни молоді та спорту nmk_pto oda dd_osvitu2 der_adm  Національна дитяча гаряча лінія  Національна гаряча лінія Державна служба якості освіти України