Навігація
Наша гордість
Вибори голови Ради учнівського самоврядування

Сенс учнівського самоврядування в сучасному, демократичному освітньому закладі полягає не в управлінні одних учнів іншими, а в навчанні всієї учнівської молоді основам демократичних відносин у суспільстві. Участь у самоврядуванні допоможе учням сформувати навички демократизму, уміння самостійно діяти, нестандартно мислити, приймати рішення, здійснювати їх і нести відповідальність. 30 вересня 2020 року нашому ліцеї відбулися вибори голови Ради учнівського самоврядування. Відповідно до Положення про вибори учнівського самоврядування кандидатом на цю посаду міг стати будь-який здобувач освіти ліцею, який має авторитет у групі та в ліцеї.

Активним виборчим правом були наділені всі учні Піщанобрідського професійного аграрного ліцею!!!Свої кандидатури на посаду голови Ради учнівського самоврядування подали шість лідерів – Лиходід Денис (10 група), Говорун Світлана ( 30 група), Довгань Владислав(39 група),Полюх Євген( 78 група), Даценко Оксана та Видра Вікторія (100 група). Протягом тижня кандидати вели агітацію, намагаючись довести до кожного виборця свою програму, план дій на найближчий час, кожен хотів переконати в тому, що саме він зможе зробити життя ліцею більш демократичним, цікавим і змістовним.Вибори пройшли дуже активно і цікаво. І хоча всі кандидати були гідні, за підсумками голосування головою Ради учнівського самоврядування більшістю голосів було обрано учня 39 групи – Довганя Владислава.Вітаємо новообраного голову з перемогою, бажаємо йому впровадити політику демократії, знань, порозуміння та поваги, яка сприятиме покращенню життя ліцею!!!

Передвиборча агітація…

https://www.facebo ok.com/groups/476886879433635/permalink/1090534944735489/

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Корисні посилання
Міністерство освіти україни молоді та спорту nmk_pto oda dd_osvitu2 der_adm  Національна дитяча гаряча лінія  Національна гаряча лінія Державна служба якості освіти України