Навігація
Наша гордість

29 грудня 2018 року відбулося чергове засідання педагогічної ради Піщанобрідського професійного аграрного ліцею. На порядок денний було винесено питання: підведення підсумків за І семестр 2018-2019 навчального року та постановка завдань на ІІ семестр 2018-2019 навчальний рік.
Засідання педагогічної ради відкрила директор ліцею – Ліщенюк Тетяна Леонтіївна та підбила підсумки навчально- виховного процесу  за І семестр 2018-2019 навчального року.
Заступник директора з навчальної роботи — Бадрак І.М. – підбила підсумки проведення тижнів загальноосвітньої підготовки за І півріччя. Також були розглянуті результати роботи викладачів з підготовки учасників різноманітних всеукраїнських та обласних конкурсів.
Методист ліцею, Бадрак Марина Юріївна, прозвітувала про стан методичної роботи в ліцеї .
Основні напрямки виховної роботи в сучасному навчальному закладі окреслила заступник директора з виховної роботи – Ясінська Олена Володимирівна.
Заступник директора з навчально – виробничої роботи, Михайловська Людмила Іванівна, прозвітувала про стан професійної підготовки в ліцеї.
До виступів долучилися інженер з охорони праці Гілєва Інна Олександрівна та голова ППО ППАЛ- Осадча Ярослава Іванівна.
Резюмуючи роботу педагогічної ради, директор ліцею, Ліщенюк Тетяна Леонтіївна, висловила упевненість в тому, що колектив Піщанобрідського професійного аграрного ліцею сприятиме результативній діяльності в освітньо-виховному процесі. Тетяна Леонтіївна ознайомила педагогічний колектив з перспективами розвитку ліцею та найближчими планами роботи, визначила цілі і завдання на ІІ півріччя.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Корисні посилання
Міністерство освіти україни молоді та спорту nmk_pto oda dd_osvitu2 der_adm  Національна дитяча гаряча лінія  Національна гаряча лінія