Навігація
Наша гордість

Ми маємо справу з найскладнішим, неоціненним, найдорожчим, що є в житті, – з людиною. Від нас, від нашого вміння, майстерності, мистецтва, мудрості залежить її життя, здоров’я, розум, характер, воля, громадянське й інтелектуальне обличчя,її місце і роль у житті, її щастя.
В.О.Сухомлинський

8 жовтня 2018 року у Піщанобрідському професійному аграрному ліцеї відбулося чергове засідання методичної комісії природничо-математичної підготовки, яку очолює викладач географії Осадча Я.І.Усім відомо, що викладацька професія нелегка, і з кожним роком все ускладнюється та збільшується об’єм роботи. Тому темою методичного засідання стала «Творча майстерність викладача», яка є однією із актуальних проблем в сучасній освіті. Щоб мати доступ до цього казкового палацу, ім’я якого – Дитинство, ви повинні перевтілитися, стати деякою мірою дитиною – лиш за цієї умови вам доступна буде мудра влада над людиною-дитиною», – такими словами розпочалося засідання методичної комісії природничо- математичного циклу.

Головною метою засідання стало впровадження в навчальний процес ефективних методик та методичних прийомів; вивчення та впровадження в практику передового педагогічного досвіду; розкриття творчих здібностей кожного з членів методичної комісії .
Викладачам були представлені різнопланові завдання, які мали такі назви: «Кроки до знайомства», «Моє бачення творчого викладача», «Портфель викладача на кожний урок», «Портрет ідеального педагога».
Пожвавити психологічний клімат учасників вдалося за на етапі рефлексії.
Членам групи пропонувалось подарувати кожному якийсь нематеріальний подарунок. Ними стали : зірки на небі, світанок, успіх, теплі осінні дні, тощо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Корисні посилання
Міністерство освіти україни молоді та спорту nmk_pto oda dd_osvitu2 der_adm  Національна дитяча гаряча лінія  Національна гаряча лінія