Навігація
Наша гордість

   14 лютого 2018 року в рамках тижня з професії «Оператор комп’ютерного набору; офісний службовець (бухгалтерія)» було проведено бінарний  захід на тему: «My profession is the key for my success». Епіграфом до заходу став вислів Марви Коллінз «Успіх сам не приходить до вас…. Ви йдете до нього».

Бінарний захід з англійської мови та  бухгалтерського обліку включав в себе подорож потягом знань у світ професії з цікавими зупинками. Учні зайняли свої місця у двох потягах – зеленому та червоному. На першій зупинці учні поринули у світ професій та зупинились на обраній ними. Друга зупинка в віршованій формі ознайомила учнів з перевагами професії «Оператор комп’ютерного набору; офісний службовець (бухгалтерія)». Відгадували загадки, пов’язані з бухгалтерським обліком, на третій зупинці. На четвертій зупинці учнів чекала квітка, на пелюстках якої були відображені різновиди цін та оплата. Кульмінаційною  зупинкою став аукціон, де лотами слугували запитання з історії професії.

Переможцем змагань стала команда зеленого потягу групи №37, на 2 бали від них відстала команда червоного потягу групи №36.

Учні отримали нові знання та залишилися задоволеними результатами своєї подорожі в країну знань з професії.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Корисні посилання
Міністерство освіти україни молоді та спорту nmk_pto oda dd_osvitu2 der_adm  Національна дитяча гаряча лінія  Національна гаряча лінія