Навігація
Наша гордість

 

 

Хлопці повернулися!
Не всі…
Їхньої кривавої роси,
Випало немало досі там,
На твої горби, Афганістан,
На твої дороги і міста,
Пам’ятай про це, Афганістан!

15 лютого Україна вшановує День пам’яті молодих воїнів, які загинули на землі Афганістану, виконуючи інтернаціональний обов’язок. Цього дня останній солдат залишив чужу країну зо років тому. Афганістан став синонімом людського лиха, справжнього пекла. Дедалі більше віддаляють від нас роки ту війну, але стоять обеліски з молодими обличчями на фото, які будуть вічно нагадувати про тих, хто не повернувся до батьківської хати.

Ліцеїстами, учасниками та керівником краєзнавчого гуртка « Берегиня», В,Ф. Процун проведено пошукову роботу роботу: відновлення па΄мяті про Володимира Анатолійовича Крейтора-воїна інтернаціоналіста, що поліг в Авганістані. Проведено зустріч з його матір’ю Меланією Іванівною, яка розповіла про дитячі та юнацькі роки героя. Подарувала музею цінні документи: копію статті з газети «Сільське життя» під назвою « Він таким був славним хлопцем», повідомлення про героїчну смерть воїна, похоронку, копію орденської книжки.
Класними керівниками проведено єдину виховну годину на тему : «Афганістан – мій біль, моя пекуча пам’ять».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Корисні посилання
Міністерство освіти україни молоді та спорту nmk_pto oda dd_osvitu2 der_adm  Національна дитяча гаряча лінія  Національна гаряча лінія